Jak schudnąć do wakacji? Postanowienia noworoczne!

Jak schudnąć szybko? Jak schudnąć w miesiąc? Jak zrzucić 10kg? Szybkie odchudzanie? Takie i wiele podobnych fraz znajduję się na listach najczęściej szukanych słów w wyszukiwarkach, na początku każdego nowego roku. Nic dziwnego, po świątecznych objadaniu, przychodzi moment, że zaczynamy się zastanawiać ile czasu zostało do wymarzonego urlopu, czy damy radę zgubić zbędne kilogramy. Od czego zacząć, od siłowni? Może diety? A może suplementów? Najlepiej to wszystko na raz i zacząć od poniedziałku!

Dieta indywidualna jak schudnac

To jeszcze dzisiaj zjem dwa ciastka i zacznę od poniedziałku. Kto z nas tego nie zna? Jest to najgorsze podejście z możliwych! Najlepszy czas na zaczęcie swojej walki z odchudzaniem i gubieniem zbędnych kilogramów jest tu i teraz! Pamiętaj o tym. Ktoś kiedyś powiedział mądre słowa „Jeśli coś wymaga czasu, zrób to – czas i tak minie”. Podobnie jest z dietą i odchudzaniem, czas przeminie, a efekty pozostaną na długi okres.

Dla Ciebie czytelniku, który poszukujesz ratunku w ten nowy rok, nie wiesz jak zacząć, powstał ten blog o odchudzaniu. Nasza ekipa złożona jest z trenerów personalnych i dietetyków, którzy swoimi radami chętnie dzielą się z czytelnikami, a gdy przyjdzie ten moment i pomyślisz, że warto spróbować swoich sił z dietą personalną ułożoną specjalnie dla Ciebie, wtedy przyjdziemy Ci z pomocą!

Jak schudnąć do wakacji?

Najlepiej zdrowo i skutecznie! Twój czas jest teraz, nie od jutra, nie od poniedziałku … teraz! Odstaw słone paluszki i cukierki, wyrzuć colę do kosza, weź łyk wody niegazowanej, a już zrobisz bardzo duży krok w kierunku swojej wymarzonej sylwetki. Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu naszego bloga, do zadawania pytań w komentarzach, odwiedzania naszych stron w social media.

Pamiętaj, że jedynie indywidualnie dobrany plan żywieniowy i treningowy przez dietetyka gwarantuje Ci realizacje założonych efektów. Dieta personalna uwzględnia Twoje upodobania żywieniowe, aktywność fizyczną oraz czas jaki możesz dziennie poświęcić na przygotowanie posiłków. Zadajesz sobie pytanie „jak schudnąć szybko i skutecznie” lub „jak przybrać na masie mięśniowej”? Nie czekaj dłużej, zaufaj naszym specjalistom. – Indywidualna Dieta Personalna

dr Katarzyna Nowak
Dietetyk

3 komentarzy w “Jak schudnąć do wakacji? Postanowienia noworoczne!

  1. Świetny artykuł! Faktycznie dieta personalna to jest to, człowiek czuje się lepiej i zdrowiej, no i waga pokazuje mniej! ja zacząłem swoją walkę rok temu, warto było!

  2. Ciekawe artykuły,strona bardzo czytelna i co najważniejsze bardzo pomocna. Chętnie skorzystam z waszej personalnej diety. Pozdrawiam

Dodaj komentarz