Tworzenie feminizowanych nasion marihuany

Feminizowane nasiona marihuany

TanieSianieNie da się ukryć, że feminizowane nasiona konopi zaoszczędzą hodowcom zarówno pieniądze jak i także czas. Powszechnie wiadomo, że płeć roślin marihuany jest uwarunkowana w sposób genetyczny. Oprócz tego środowiskowe czynniki również odgrywają bardzo ważną rolę w determinacji płci. Czym są nasiona marihuany feminizowane? Feminizowane nasiona marihuany są zmieniane specjalnie, aby uzyskać tylko i wyłącznie rośliny żeńskie. Nasiona feminizowane maj dokładnie dwa chromosomy X. To właśnie sprawia, że są one żeńskie. Rośliny męskie mają chromosomy X jak i także Y. Gdy roślina ma chromosom X. to może być żeńska, ale poprzez aplikację hormonu czy też innego środka sprawia, że rośliny zaczną produkować swoje własne pyłki. Również wpływy hormonalne spowodowane mogą być przez środowiskowe czynniki. Między innymi dlatego właśnie co po niektórzy hodowcy mogą właśnie doświadczyć rośliny kwitnące hermafrodyty.

Tworzenie feminizowanych nasion marihuany

Tworzenie nasion marihuany feminizowanych jest całym procesem. Są oczywiście różne techniki otrzymywania nasion marihuany właśnie feminizowanych. Do procesu tego używa się hermafrodytów. Jedna z technik polega na tym, że używa się hormonu czy też środka o nazwie kwasy giberelinowego czy też STS. Jeszcze jest inny, środek mniej stabilny. Gdy substancje zostaną w odpowiednim miejscu żeńskiej rośliny zaaplikowane, to stwarza się wpływowe punkty. Te punkty wywierają nacisk na woreczki pyłkowe męskie. Co w ogóle daje tenże proces? Tenże proces daje nic innego jak to, że zapewniona jest skuteczność w dziewięćdziesięciu dziewięciu przecinek dziewięciu procentach otrzymywanie żeńskich nasion marihuany.

Uprawa feminizowanych nasion marihuany

Jeśli chodzi o wybór nasion feminizowanych marihuany, to naprawdę wybór jest bardzo duży. Śmiało można go nawet nazwać wyborem ogromnym. Feminizowane nasiona marihuany są naprawdę stabilne. Do tego oczywiście produkują w sposób konsekwentny rośliny tylko i wyłącznie żeńskie. Wspaniałą, egzotyczną oraz wybitną odmianą jest z całą pewnością Blue Berry. Należy zauważyć, że jest to odmiana ściśle medyczna. Wytwarza ona ciężkie jak i także zwarte szczyty. Naprawdę wydajność jest naprawdę wspaniała i imponująca. Nasiona marihuany feminizowane są dla hodowców wręcz idealne. Nie ma absolutnie potrzeby usuwania osobników męskich czy też nie ma także potrzeby identyfikacji płci. Jedyną w zasadzie różnicą jest to, że nasiona marihuany feminizowane produkują wyłącznie same żeńskie rośliny. Zwykłe nasiona zaś produkują zarówno rośliny żeńskie jak i także rośliny męskie. Nasiona marihuany zwykłe zdecydowanie wymagają znacznie więcej poświęconego czasu, pieniędzy jak i także miejsca.

 Podsumowanie

Oczywiście każdy z nas wybiera tylko i wyłącznie odmiany, które pasują mu w stu procentach. Dla niektórych osób są to nawet odmiany zwykłe. Co jak co, ale zdecydowanie bardziej popularne są odmiany feminizowane. Cieszą się one wysoką popularnością.